Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

LIII Sesja Rady Powiatu w Prudniku w dniu 25 lutego 2022 r.

Głosowanie w sprawie wprowadzenia autokorekty projektu uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2022 r. (druk nr 423a) (13:18:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Joachim Kosz, Joanna Korzeniowska, Dragomir Rudy, Kazimierz Bodaszewski, Radosław Roszkowski, Dariusz Kolbek, Ryszard Kwiatkowski, Józef Janeczko, Alicja Zawiślak, Józef Meleszko, Antoni Sokołowski, Magdalena Sobczak, Janusz Siano, Judyta Walocha, Ewelina Langfort
  • BRAK GŁOSU(2):
    Mirosław Czupkiewicz, Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie wprowadzenia autokorekty projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Prudnickiego (druk nr 424a) (13:19:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Joachim Kosz, Kazimierz Bodaszewski, Joanna Korzeniowska, Dragomir Rudy, Magdalena Sobczak, Alicja Zawiślak, Ewelina Langfort, Józef Meleszko, Judyta Walocha, Antoni Sokołowski, Janusz Siano, Dariusz Kolbek, Ryszard Kwiatkowski, Józef Janeczko, Radosław Roszkowski, Bożena Wróblewska
  • BRAK GŁOSU(1):
    Mirosław Czupkiewicz

Głosowanie w sprawie wprowadzenia projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia wystąpienia pokontrolnego, skierowanego przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu w Prudniku (druk nr 425) (13:20:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Kazimierz Bodaszewski, Janusz Siano, Joanna Korzeniowska, Dariusz Kolbek, Dragomir Rudy, Alicja Zawiślak, Józef Meleszko, Antoni Sokołowski, Radosław Roszkowski, Ewelina Langfort, Mirosław Czupkiewicz, Józef Janeczko, Magdalena Sobczak, Judyta Walocha, Joachim Kosz, Bożena Wróblewska
  • PRZECIW (1):
    Ryszard Kwiatkowski

Głosowanie w sprawie wprowadzenia projektu uchwały w sprawie przyjęcia Rezolucji w sprawie agresji Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy (druk nr 426a) (13:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (17):
    Joanna Korzeniowska, Dragomir Rudy, Joachim Kosz, Alicja Zawiślak, Mirosław Czupkiewicz, Kazimierz Bodaszewski, Judyta Walocha, Józef Janeczko, Janusz Siano, Bożena Wróblewska, Ryszard Kwiatkowski, Magdalena Sobczak, Ewelina Langfort, Antoni Sokołowski, Dariusz Kolbek, Radosław Roszkowski, Józef Meleszko

Głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad po wprowadzonych zmianach. (13:23:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Kazimierz Bodaszewski, Dragomir Rudy, Mirosław Czupkiewicz, Joanna Korzeniowska, Janusz Siano, Magdalena Sobczak, Joachim Kosz, Józef Janeczko, Alicja Zawiślak, Antoni Sokołowski, Judyta Walocha, Ewelina Langfort, Radosław Roszkowski, Ryszard Kwiatkowski, Bożena Wróblewska, Józef Meleszko
  • WSTRZYMUJE SIĘ (1):
    Dariusz Kolbek

Głosowanie w sprawie przyjęcia protokołu z posiedzenia z dnia 28 stycznia 2022 r. (13:24:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Kazimierz Bodaszewski, Mirosław Czupkiewicz, Judyta Walocha, Alicja Zawiślak, Joanna Korzeniowska, Joachim Kosz, Magdalena Sobczak, Józef Meleszko, Ewelina Langfort, Dragomir Rudy, Radosław Roszkowski, Antoni Sokołowski, Janusz Siano, Józef Janeczko, Ryszard Kwiatkowski, Bożena Wróblewska
  • WSTRZYMUJE SIĘ (1):
    Dariusz Kolbek

Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2022 r. ( druk nr 423a) (14:24:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Magdalena Sobczak, Alicja Zawiślak, Joanna Korzeniowska, Dariusz Kolbek, Antoni Sokołowski, Mirosław Czupkiewicz, Dragomir Rudy, Ewelina Langfort, Kazimierz Bodaszewski, Józef Meleszko, Joachim Kosz, Józef Janeczko, Judyta Walocha, Janusz Siano, Ryszard Kwiatkowski
  • BRAK GŁOSU(2):
    Radosław Roszkowski, Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Prudnickiego (druk nr 424a) (14:26:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Kazimierz Bodaszewski, Mirosław Czupkiewicz, Joachim Kosz, Dariusz Kolbek, Magdalena Sobczak, Janusz Siano, Alicja Zawiślak, Antoni Sokołowski, Joanna Korzeniowska, Józef Meleszko, Ryszard Kwiatkowski, Judyta Walocha, Ewelina Langfort, Józef Janeczko, Dragomir Rudy
  • BRAK GŁOSU(2):
    Radosław Roszkowski, Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie podjęcia uchwały w sprawie rozpatrzenia wystąpienia pokontrolnego, skierowanego przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu w Prudniku (druk nr 425) (14:28:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Joanna Korzeniowska, Dragomir Rudy, Magdalena Sobczak, Joachim Kosz, Kazimierz Bodaszewski, Judyta Walocha, Alicja Zawiślak, Mirosław Czupkiewicz, Dariusz Kolbek, Antoni Sokołowski, Janusz Siano, Józef Meleszko, Ewelina Langfort, Radosław Roszkowski, Józef Janeczko, Ryszard Kwiatkowski
  • BRAK GŁOSU(1):
    Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie przyjęcia Rezolucji w sprawie agresji Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy (druk nr 426a) (14:34:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Joanna Korzeniowska, Dragomir Rudy, Joachim Kosz, Antoni Sokołowski, Judyta Walocha, Kazimierz Bodaszewski, Janusz Siano, Radosław Roszkowski, Alicja Zawiślak, Józef Meleszko, Magdalena Sobczak, Ewelina Langfort, Józef Janeczko, Mirosław Czupkiewicz, Ryszard Kwiatkowski, Dariusz Kolbek
  • BRAK GŁOSU(1):
    Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie przyjęcia sprawozdania Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej z efektów pracy za 2021 rok. (14:36:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Kazimierz Bodaszewski, Alicja Zawiślak, Antoni Sokołowski, Magdalena Sobczak, Dariusz Kolbek, Joachim Kosz, Ryszard Kwiatkowski, Radosław Roszkowski, Janusz Siano, Ewelina Langfort, Józef Meleszko, Judyta Walocha, Józef Janeczko, Mirosław Czupkiewicz, Joanna Korzeniowska, Dragomir Rudy
  • BRAK GŁOSU(1):
    Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w roku 2021. (14:37:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Kazimierz Bodaszewski, Joanna Korzeniowska, Antoni Sokołowski, Joachim Kosz, Magdalena Sobczak, Dragomir Rudy, Alicja Zawiślak, Janusz Siano, Mirosław Czupkiewicz, Ryszard Kwiatkowski, Józef Meleszko, Józef Janeczko, Judyta Walocha, Radosław Roszkowski, Dariusz Kolbek, Ewelina Langfort
  • BRAK GŁOSU(1):
    Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji Powiatowego Programu działań na rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Prudnickim na lata 2017-2023. (14:40:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Radosław Roszkowski, Magdalena Sobczak, Antoni Sokołowski, Mirosław Czupkiewicz, Ewelina Langfort, Joachim Kosz, Kazimierz Bodaszewski, Janusz Siano, Ryszard Kwiatkowski, Józef Meleszko, Dragomir Rudy, Józef Janeczko, Alicja Zawiślak, Dariusz Kolbek, Judyta Walocha, Joanna Korzeniowska
  • BRAK GŁOSU(1):
    Bożena Wróblewska

Głosowanie w sprawie przyjęcia sprawozdania z pracy Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Nieruchomościami w 2021 r. (14:41:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Kazimierz Bodaszewski, Dariusz Kolbek, Janusz Siano, Radosław Roszkowski, Alicja Zawiślak, Dragomir Rudy, Joachim Kosz, Ewelina Langfort, Judyta Walocha, Józef Meleszko, Magdalena Sobczak, Józef Janeczko, Ryszard Kwiatkowski, Mirosław Czupkiewicz, Antoni Sokołowski, Joanna Korzeniowska
  • BRAK GŁOSU(1):
    Bożena Wróblewska