Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Redaktorzy biuletynu

  1. Agnieszka Bandurowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.bandurowska@powiatprudnicki.pl
  2. Adam Drohomirecki
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.drohomirecki@powiatprudnicki.pl
  3. Marlena Geisler-Trybis
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.geisler-trybis@powiatprudnicki.pl
  4. Magdalena Gołąbek
    • Instytucja
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon: 774381729
    • Fax
    • Adres e-mail: m.golabek@powiatprudnicki.pl
  5. Alicja Kowal
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.kowal@powiatprudnicki.pl
  6. Krzysztof Kranc
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: k.kranc@powiatprudnicki.pl
  7. Anna Łoniewska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.loniewska@powiatprudnicki.pl
  8. Ryszard Mikołajów
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: r.mikolajow@powiatprudnicki.pl
  9. Monika Muszelik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.muszelik@powiatprudnicki.pl
  10. pcmprudnik pcmprudnik
    • Instytucja: PCM Prudnik
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: it@pcm.prudnik.pl
  11. Leszek Piątkowski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: l.piatkowski@powiatprudnicki.pl
  12. Mariusz Rogoz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.rogoz@powiatprudnicki.pl
  13. Łukasz Scholz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: l.scholz@powiatprudnicki.pl
  14. Marek Skrobała
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: zud@powiatprudnicki.pl
  15. Urszula Skubańska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: u.skubanska@powiatprudnicki.pl
  16. Marek Sobkowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon: 774381729
    • Fax
    • Adres e-mail: m.sobkowicz@powiatprudnicki.pl
  17. Magdalena Tomaszewska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.tomaszewska@powiatprudnicki.pl
  18. Piotr Wancke
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: p.wancke@powiatprudnicki.pl
  19. Marta Wicher
    • Instytucja
    • Stanowisko: BHP
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: bhp@powiatprudnicki.pl
  20. Anna Wojtczak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.wojtczak@powiatprudnicki.pl
  21. Bartosz Wójtowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko: WIO
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: b.wojtowicz@powiatprudnicki.pl
  22. Anna Wylęgała
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.wylegala@powiatprudnicki.pl
  23. Rafał Zagórski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: r.zagorski@powiatprudnicki.pl
  • Opublikował: Magdalena Gołąbek, data publikacji: 07-04-2014 08:22
  • Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Prudniku
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Magdalena Gołąbek
  • Data wytworzenia: 07-04-2014
  • Ilość wyświetleń: 1829
  • Link do strony: http://bip.powiatprudnicki.pl/11/5/redaktorzy-biuletynu.html
  • Opublikował: Magdalena Gołąbek, data publikacji: 07-04-2014 08:22
  • Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Prudniku
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Magdalena Gołąbek
  • Data wytworzenia: 07-04-2014
  • Ilość wyświetleń: 1829
  • Link do strony: http://bip.powiatprudnicki.pl/11/5/redaktorzy-biuletynu.html
  • Data publikacji: 07-04-2014 08:22 przez: Magdalena Gołąbek
  • Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Prudniku
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Magdalena Gołąbek
  • Data wytworzenia: 07-04-2014
  • Ilość wyświetleń: 1829
Dane adresowe:

Starostwo Powiatowe w Prudniku
48-200 Prudnik
ul. Kościuszki 76

 

tel.: 77 438 17 00
fax: 77 438 17 01
e-mail: powiatpr@powiatprudnicki.pl